Lublin, Puławy: nowe auta

Data publikacji: 9 października 2018, 11:46
Lublin, Puławy: nowe auta
11
fot. L-instruktor

Hyundai i20 staje się najpopularniejszym samochodem do nauki jazdy i egzaminowania. W ślad wielu WORDów idzie Lublin. Koreańskie auta zastąpią tam skody fabie. Zmiana dotyczy też oddziału terenowego w Puławach.

Na placach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie (i w OT Puławy) pojawi się 15 nowych Hyundaiów. Zgodnie z zapowiedziami kierownictwa Ośrodka, pojazdy nie są wyposażone w system wspomagania ruszania na wzniesieniu. Obawy w tym zakresie - jak donoszą lokalne media - wyrażali przedstawiciele szkół jazdy z regionu.

Używane do tej pory do egzaminowania skody fabie, służyły przez 7 lat. Pierwsze nowe auta zostaną podstawione na egzaminy 9 grudnia. Samochody nie są własnością WORDu. Zostały wydzierżawione na cztery lata, każdy za złotówkę netto miesięcznie.

Komentarze

 1. Do rozumu

  Do rozumu   22 października 2018, 17:24

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  "Mulisty ściek myślowy" skoro tak już się podpisujesz...

 2. misiek666

  misiek666   22 października 2018, 15:46

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  "Mulisty ściek myślowy"Misiek z cyferkami daruj już sobie to czytanie. Prościej już się nie da. Wypunktuję dla zrozumienia. 1. Wybór najkorzystniejszej oferty jest obowiązkiem Dyr. WORD. Zatem krytykowanie tylko Wordów za wybór najlepszej, otrzymanej oferty to PIENIACTWO FORUMOWE. 2. OSK nie mają obowiązku zmieniać pojazdu na markę, którą zakupił WORD. Można i nawet należy szkolić na każdej marce, która spełnia wymagania przepisów technicznych. Zatem kupowanie wyłącznie takiego jak na egzaminach pojazdu nie świadczy o kompetencjach szkoleniowych OSK. Świadczy to jedynie o słabości marketingu. TAKIE MYŚLENIE NIE SŁUŻY JAKOŚCI SZKOLENIA. Słabym instruktorom różne modele pojazdów uniemożliwiają szkolenie manewrowania " na małpę". 3. Jeśli chcesz się kupić pojazdy do szkolenia w OSK warto negocjować cenę pojazdów przez organizacje samorządowe. Przy większej liczbie pojazdów łatwiej jest o niższą cenę zakupu. Dilerzy liczą na to, że po sprzedaży dla Word natychmiast uda sprzedać się dużą liczbę E-lek. MYŚLENIA "KUPIĘ ZARAZ PO PRZETARGU W WORD" ŚWIADCZY O SŁABEJ GOSPODARNOŚCI WŁAŚCICIELA OSK. WÓWCZAS TO ELKI SĄ SPRZEDAWANE NAJDROŻEJ. 4. Twoje błyskotliwe zwroty np. "Mulisty ściek myślowy" to zwykły hejt. Hejt taki używa się wówczas, gdy nie ma się własnego poglądu w sprawie lub nie rozumie się stanowiska przeciwnika w dyskusji. ŚMIESZNE ZATEM JEST NASTĘPNIE APELOWAĆ O JAKOŚĆ DYSKUSJI. Misiek przeczytałeś, jeśli jeszcze dałeś radę to na koniec. Popisy Balthiera są tu znane. Próbuje na siłę zainteresować wszystkich swoimi frustracjami, głównie, choć nie tylko przeciw WORD-om. Nigdy nie pracował w naszej branży, brak mu ogólnej I specjalistycznej wiedzy. Nie wiadomo dlaczego forumowicz ten sądzi, że jest jakąś "marką" w internecie, że wyznacza on kierunki i nadaje ton dyskusjom. Tak to mądrość znachora wśród lekarzy. Przechwala się on skutecznością swojego działania prawodawczego ŚMIECH, licznymi kontaktami z posłami, instytucjami i wygłasza tu w imieniu swoim i innych pokrzywdzonych komunały. Miśku z cyferkami nie idź tą drogą. Nawet się nie umiesz podpisać i w dalszym ciągu osobiste wycieczki...

 3. "Mulisty ściek myślowy"

  "Mulisty ściek myślowy"   22 października 2018, 13:11

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  Misiek z cyferkami daruj już sobie to czytanie. Prościej już się nie da. Wypunktuję dla zrozumienia. 1. Wybór najkorzystniejszej oferty jest obowiązkiem Dyr. WORD. Zatem krytykowanie tylko Wordów za wybór najlepszej, otrzymanej oferty to PIENIACTWO FORUMOWE. 2. OSK nie mają obowiązku zmieniać pojazdu na markę, którą zakupił WORD. Można i nawet należy szkolić na każdej marce, która spełnia wymagania przepisów technicznych. Zatem kupowanie wyłącznie takiego jak na egzaminach pojazdu nie świadczy o kompetencjach szkoleniowych OSK. Świadczy to jedynie o słabości marketingu. TAKIE MYŚLENIE NIE SŁUŻY JAKOŚCI SZKOLENIA. Słabym instruktorom różne modele pojazdów uniemożliwiają szkolenie manewrowania " na małpę". 3. Jeśli chcesz się kupić pojazdy do szkolenia w OSK warto negocjować cenę pojazdów przez organizacje samorządowe. Przy większej liczbie pojazdów łatwiej jest o niższą cenę zakupu. Dilerzy liczą na to, że po sprzedaży dla Word natychmiast uda sprzedać się dużą liczbę E-lek. MYŚLENIA "KUPIĘ ZARAZ PO PRZETARGU W WORD" ŚWIADCZY O SŁABEJ GOSPODARNOŚCI WŁAŚCICIELA OSK. WÓWCZAS TO ELKI SĄ SPRZEDAWANE NAJDROŻEJ. 4. Twoje błyskotliwe zwroty np. "Mulisty ściek myślowy" to zwykły hejt. Hejt taki używa się wówczas, gdy nie ma się własnego poglądu w sprawie lub nie rozumie się stanowiska przeciwnika w dyskusji. ŚMIESZNE ZATEM JEST NASTĘPNIE APELOWAĆ O JAKOŚĆ DYSKUSJI. Misiek przeczytałeś, jeśli jeszcze dałeś radę to na koniec. Popisy Balthiera są tu znane. Próbuje na siłę zainteresować wszystkich swoimi frustracjami, głównie, choć nie tylko przeciw WORD-om. Nigdy nie pracował w naszej branży, brak mu ogólnej I specjalistycznej wiedzy. Nie wiadomo dlaczego forumowicz ten sądzi, że jest jakąś "marką" w internecie, że wyznacza on kierunki i nadaje ton dyskusjom. Tak to mądrość znachora wśród lekarzy. Przechwala się on skutecznością swojego działania prawodawczego ŚMIECH, licznymi kontaktami z posłami, instytucjami i wygłasza tu w imieniu swoim i innych pokrzywdzonych komunały. Miśku z cyferkami nie idź tą drogą.

 4. misiek666

  misiek666   19 października 2018, 15:24

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  Do rozumu. Inny mądrala bo coś tam, coś tam Mark z cyferkami napisał coś tam ŚMIECH ŚMIECH ŚMIECH BALTHIER coś już z Tobą nie tak Baw się dalej forumowiczu w "porciętach" za złotówkę. Nie jesteś tak bardzo wygadany jak myślisz. Jeśli dążysz do dyskusji to proponuję pisać pełnym zdaniem, w sposób zrozumiały. Bez uszczypliwości i osobistych wycieczek. W przeciwnym wypadku Twoje wypowiedzi zmieniają się w mulisty ściek myślowy.

 5. Do rozumu.

  Do rozumu.   17 października 2018, 10:39

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  Słusznie napisał Uśmiechnięty. W kupie siła. Jakiś forumowicz napisał o "zaspokajaniu OSK" /kabaret, bo to nawet nie satyra/. Inny mądrala, Misiek jakiś napisał, że tak nie wolno, bo coś tam, coś tam. Misiek zbierz klika OSK i poszukaj dobrej oferty. Czy też należysz do tej grupy"wiodącej' w OSK, która potrafić szkolić tylko na marce pojazdów wykorzystanych do egzaminów? Otóż UWAGA UWAGA można dobrze szkolić kierowców na rożnych markach pojazdów, ale trzeba być dobrym w swoim fachu. Nie uda się wówczas sztuka liczenia słupków i obrotu kierownicą na placu manewrowym. Mark z cyferkami napisał coś tam, co do zakupów w WORD i oburza się w swoich obłokach sprawiedliwości. Zejdź na ziemię Mark ze swoimi cyferkami. Jeśli możesz kupić towar lub usługę za mniejsze pieniądze, to Ty na pewno kupisz drożej w swoich obłokach, po to aby "zaspokoić" zazdrośnika . ŚMIECH ŚMIECH ŚMIECH. Jeśli gospodarzysz mieniem publicznym / patrz WORD/ i wybierzesz niekorzystną ofertę to odpowiadasz na niegospodarność. Powtórzę w kupie siła. Tylko w naszym środowisku OSK trudno o tą zgodę. Nie dajmy się wkręcać przez forumowych frustratów. BALTHIER coś już z Tobą nie tak. To już mania prześladowcza. Nawet na forum tropisz Twoich oprawców z WORD i NA DODATEK próbujesz tym wszystkich zainteresować. Apropo myślenia jednak, spróbuje z Tobą, prosty komunikat. Nikt nie jest w interesach filantropem!!! Nikt nie kupi drożej jak może taniej. Wiemy, wiemy Ty jesteś Non profit. Czy, aby na pewno ??? Baw się dalej forumowiczu w "porciętach" za złotówkę. Balthier jeśli ktoś na stołku to posadowiony, a nie postawiony. Nie jesteś tak bardzo wygadany jak myślisz. Powtarzam do wszystkich z OSK - W KUPIE SIŁA.

 6. Balthier

  Balthier   15 października 2018, 15:18

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  AntybalthierZadzwoń do nich to dowiesz się. Tam jeszcze nie mają Cię wszyscy dosyć. Non profit to Twoja specjalność. Ile trzeba usłyszeć na swój temat, aby w końcu zrozumieć, że nie po drodze Ci z tą branżą? Jesteś okropnie upierdliwy, teraz wiadomo dlaczego żyjesz tylko w internecie. Napisz jedno zdanie kto tu z Tobą miał takie same poglądy. No i dostałeś niżej przykład, że jednak czasem ktoś się ze mną zgadza. A w ogóle kto żeś Ty? Widać, żeś jedna osoba zmieniająca nicki kiedy potrzeba. Możeś "ABC", "szerszon", a może co możliwe postawiony na ciepłym stołku w WORD. Bo coś strasznie przewrażliwiony jesteś. Zmiana finansowania WORD to rzecz już nieunikniona, przyjmij z honorem ten fakt i przestań trząść porciętami. A co do zgadzania się ze mną to zapraszam na forum prawojazdy.com, tam mam rzeszę zwolenników.

 7. misiek666

  misiek666   15 października 2018, 13:25

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  AntybalthierZadzwoń do nich to dowiesz się. Tam jeszcze nie mają Cię wszyscy dosyć. Non profit to Twoja specjalność. Ile trzeba usłyszeć na swój temat, aby w końcu zrozumieć, że nie po drodze Ci z tą branżą? Jesteś okropnie upierdliwy, teraz wiadomo dlaczego żyjesz tylko w internecie. Napisz jedno zdanie kto tu z Tobą miał takie same poglądy. Akurat tu ma racje.

 8. Antybalthier

  Antybalthier   12 października 2018, 12:48

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  Zadzwoń do nich to dowiesz się. Tam jeszcze nie mają Cię wszyscy dosyć. Non profit to Twoja specjalność. Ile trzeba usłyszeć na swój temat, aby w końcu zrozumieć, że nie po drodze Ci z tą branżą? Jesteś okropnie upierdliwy, teraz wiadomo dlaczego żyjesz tylko w internecie. Napisz jedno zdanie kto tu z Tobą miał takie same poglądy.

 9. Mark0113

  Mark0113   11 października 2018, 12:24

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  Moim zdaniem po zaspokojeniu Osk dealer powinien zerwać umowę z Word Lublin zapłacić karę w wysokości 150%wartosci przetargu czyli900 zł i zobaczyli byśmy jaka jest kondycja branży

 10. Uśmiechnięty

  Uśmiechnięty   11 października 2018, 08:22

  Zgłoś nadużycie Cytuj

  Tak długo jak nie będzie jedne organizacji zrzeszającej OSK to nie będzie możliwości negocjowania cen aut dla nich... a klient, który zamawia jedno czy dwa to klient jak każdy inny bez przełożenia na biznes... ale przecież każda wypowiedź o stworzeniu środowiskowej organizacji to pomysł na ciepłe posadki... dlatego właśnie i ministerstwo i krbrd i dealerzy mają nas w d...

 • 1 (current)
 • 2

Dodaj komentarz

Twój komentarz został wysłany do Moderatora. Zostanie opublikowany po akceptacji przez Administratorów portalu. Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i publikować swoje opinie bez opóźnień zaloguj się lub załóż bezpłatne konto w portalu.
Wystąpił błąd podczas dodawania komentarza.
Komentujesz artykuł jako Gość. Twój adres IP będzie zapisany do wiadomości administratora serwisu L-instruktor. Kontynuując zgadzasz się na ten warunek. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny.

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.