M. Sztal: idziemy zgodnie z harmonogramem

/ /

M. Sztal: idziemy zgodnie z harmonogramem

Data publikacji: 11 września 2019, 14:16

"Brzeg już coraz bliżej" - mówi rzecznik Komitetu Redakcyjnego inicjatywy na rzecz powołania Samorządu Zawodowego Instruktorów i Egzaminatorów. Na oficjalnym fanpage'u inicjatywy pojawiło się nowe wystąpienie Mariusza Sztala.

Na oficjalnym profilu inicjatywy na rzecz powołania Samorządu Zawodowego Instruktorów i Egzaminatorów (SZIE - kliknij TUTAJ aby przejść), pojawiło się nowe wystąpienie Mariusza Sztala. Rzecznik prasowy Komitetu Redakcyjnego, gremium pracującego nad projektem ustawy, na mocy której Samorząd będzie funkcjonował oraz potrzebnych do tego regulaminów.

 

Komentarze

  1. szerszon

    szerszon   17 września 2019, 21:48

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    Smoczek z Krakowa I kto to mówi? W standardach zachodnich żaden lekarz nie da pozytywnego świadectwa niezrównoważonemu psychicznie zarozumialcowi, który na dodatek sam siebie uważa za psychiatrę. Taki osobnik nie ma tam szans być nie tylko kierowcą, ale także instruktorem OSK.I dlatego nie jesteś.

  2. szerszon

    szerszon   17 września 2019, 21:47

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    Balthier Gdzie są statystyki Twojej szkoły jazdy?? Gdzie są statystyki Ciebie jako instruktora?? Nie ma!! Nie istnieją!!Bo tak samo jak nie umiesz jeździć tak samo nie umiesz znaleźć. Taka z ciebie ofiara losu. Spaskudziłeś statystyki swojemu osk tymi 10 oblanymi egzaminami.

  3. Balthier

    Balthier   17 września 2019, 02:02

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    Cyryludaj się do jakiejś szkoły jazdy, wjedź do biura i zapytaj jaka jest zdawalność egzaminu wewnętrznego w tej szkole. potem popytaj uczestników kursu tej szkoły co łatwiej jest zdać w Niemczech egzamin państwowy, czy egzamin wewnętrzny? Będę za 2 tygodnie, wejdę do losowej szkoły i zapytam. Napiszę jaka była odpowiedź.

  4. Balthier

    Balthier   17 września 2019, 01:38

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    szerszonW ilu egzaminach uczestniczyłeś poza swoimi dziesięcioma ? Nie trzeba przeżyć 2 wyrywań zębów aby wiedzieć co to znaczy wyrwanie zęba. Gdzie są statystyki Twojej szkoły jazdy?? Gdzie są statystyki Ciebie jako instruktora?? Nie ma!! Nie istnieją!! Ale nieważne! Już niedługo będziesz doszkalał co najwyżej same kuternogi, bo prawdziwi kierowcy będą zdawać egzamin normalnie. Sprawa Polskiego egzaminu na PJ już jest w Unii Europejskiej jako znieważanie praw człowieka w Polsce. Będzie trzęsienie ziemi. Poczekaj!.

  5. RFN

    RFN   16 września 2019, 21:34

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    Balajter. Byłeś kiedyś w Niemczech w ogóle ? Bo nie pytam czy zagłębiałeś się w ich system szkolenia i egzaminowania bo swoimi wypowiedziami często używasz argumentów po których wnoszę że zielonego pojęcia nie masz o tym co piszesz.

  6. Ralfraulen

    Ralfraulen   16 września 2019, 11:32

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    Sytuacja jest do naprawy a tworzenie jakiś dziwnych stworów tego nie naprawi. Samo środowisko też nie jest zgodne co do zmian (patrząc na komentarze chociażby).

  7. Smoczek z Krakowa

    Smoczek z Krakowa   16 września 2019, 09:18

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    Robert Prokopiuk vel SzerszonBalthier W standardach zachodnich do egzaminów przystępuje osoba zrównoważona psychicznie i coś potrafiąca. W Polsce też poza nielicznymi wyjątkami, których lekarz dziwnym trafem nie zdiagnozował odpowiednio, prawda ? I kto to mówi? W standardach zachodnich żaden lekarz nie da pozytywnego świadectwa niezrównoważonemu psychicznie zarozumialcowi, który na dodatek sam siebie uważa za psychiatrę. Taki osobnik nie ma tam szans być nie tylko kierowcą, ale także instruktorem OSK.

  8. Cyryl

    Cyryl   16 września 2019, 06:17

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    Balthier...A co z patologią egzaminacyjną w Polsce?... jesteś w Niemczech, podejrzewam więc, że niemiecki znasz w sposób komunikatywny. udaj się do jakiejś szkoły jazdy, wjedź do biura i zapytaj jaka jest zdawalność egzaminu wewnętrznego w tej szkole. potem popytaj uczestników kursu tej szkoły co łatwiej jest zdać w Niemczech egzamin państwowy, czy egzamin wewnętrzny?

  9. szerszon

    szerszon   15 września 2019, 23:01

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    BalthierPanie Mariuszu Sztal... A co z patologią egzaminacyjną w Polsce? Co z przybliżeniem egzaminu w Polsce do standardów zachodnich? (choć i na wschodzie jest często z tym lepiej). Na ten temat już Pan milczy, na ten temat już Pan słowa nie powie...W ilu egzaminach uczestniczyłeś poza swoimi dziesięcioma ? Ile opisał znajomy Rumun ? W standardach zachodnich do egzaminów przystępuje osoba zrównoważona psychicznie i coś potrafiąca. W Polsce też poza nielicznymi wyjątkami, których lekarz dziwnym trafem nie zdiagnozował odpowiednio, prawda ?

  10. Max

    Max   14 września 2019, 18:54

    Zgłoś nadużycie Cytuj

    Prawo jazdy bez egzaminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1 (current)
  • 2