…a po 4. czerwca 2018. Komentarze

/ /

…a po 4. czerwca 2018. Komentarze

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
10 maja 2018, 20:59

A tymczasem WORD'y cały czas zacierają tylko rączki. Bo każde "nadchodzące" zmiany zwiększające wymagania i wprowadzające ograniczenia to zwiększone obroty w tych instytucjach.

Konto usunięte

Konto usunięte
10 maja 2018, 21:20

Po zmianach rządowych w 2016 roku składając gratulacje nowemu ministrowi napisałem ,że dla mnie jako wieloletniemu obserwatorowi poczynań kolejnych różnych ekip takim symbolem lub jak kto woli papierkiem lakmusowym intencji władz będzie szybkie i chyba dla wszystkich zainteresowanych bezdyskusyjne wprowadzenie zapisu umożliwiającego wszystkim chętnym odbywanie szkoleń praktycznych w OSK w normalnym ruchu drogowym pod nadzorem instruktora nauki jazdy.Jest to jak widać za dużo dla obecnej władzy a szara strefa na rynku szkoleń dodatkowych kwitnie! Również jeden z starszych ale ciągle aktualnych tematów to wprowadzenie do programów egzaminu państwowego jazdy odcinkiem ca 50 km po autostradzie lub drodze samochodowej - oczywiście dla wszystkich kategorii z małymi wyjątkami-AM i A 1.

Konto usunięte

Konto usunięte
11 maja 2018, 18:41

BalthierA tymczasem WORD'y cały czas zacierają tylko rączki. Bo każde "nadchodzące" zmiany zwiększające wymagania i wprowadzające ograniczenia to zwiększone obroty w tych instytucjach.A gdyby zrobić GORDY (gminne ośrodki ruchu drogowego), to pewnie nikt by rączek nie zacierał. Nie rozumiem o co Ci chodzi, po raz kolejny zresztą. Która JST ma się zajmować egzaminami: województwo, powiat czy gmina? A może wojewoda lub bezpośrednio minister, he?

Konto usunięte

Konto usunięte
11 maja 2018, 20:08

@Leszek Drugi- Żadne GORDY. Trzeba koniecznie przenieść opłaty za egzaminy do budżetu państwa. A WORDY powinny być utrzymywane z odgórnie ustalonych kwot. Cały czas ponaglam posłów w tym temacie.

Konto usunięte

Konto usunięte
11 maja 2018, 20:17

Proponowałem też posłom taki układ: Gdy ktoś obleje po chwili na placu manewrowym to cena egzaminu jest mniejsza. Np 50 zł. Wyrazili aprobatę. Z tego co wiem to część ekspertów też uważa, że to powinno tak wyglądać.

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.