Auto szkoleniowe 2020? (video)

/ /

Auto szkoleniowe 2020? (video)

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
11 marca 2015, 09:28

niby kupa śmiechu,a jednak kto wie,może nie za 5 ale za 10 czy 15 lat takie samochody rzeczywiscie zaparkuja pod wordami...jesli wordy beda jeszcze istnialy w ogole:)))

Konto usunięte

Konto usunięte
11 marca 2015, 10:53

Dajcie drodzy Państwo spokój prezentacjom samochodów, które potencjalnie nadają sie do szkolenia kierowców. Wzbudzają one u większości środowiska tylko gorzkie emocje. W obecnym czasie są to niedoścignione marzenia. Lubimy ciekawe auta lecz musi być na nie nas stać. Obecna zapaść w szkoleniu skutecznie rozwiewa nasze plany i marzenia. Szukajmy raczej tematów dotyczących zaktywizowania rynku szkoleniowego. Pozdrawiam-J.F.

Konto usunięte

Konto usunięte
11 marca 2015, 11:14

Proszę mówić za siebie, u mnie lektura na temat motoryzacji, nie wzbudza gorzkich emocji. Prawdę mówiąc, wręcz przeciwnie. Apeluję do wydawnictwa, żeby pokazywało ciekawe informacje i nie reagowało na jęki uciemiężonych malkontentów. Pozdrawiam, Jerzy

Konto usunięte

Konto usunięte
11 marca 2015, 11:59

Nie mylmy lektury na temat motoryzacji z problemami padającej branży szkoleniowej. Nie jestem malkontentem, ale realnie oceniam sytuację. Widocznie Jerzyinstruktor nie widzi co dzieje się wokół niego, lub już nie pracuje w szkoleniu. Nie ferujmy pochopnych opinii Panie Jerzy ! Pozdrawiam-J.F.kbdj

Konto usunięte

Konto usunięte
11 marca 2015, 13:31

Wchodzę tutaj od niedawna i od razu spodobało mi się, że nie dominują tu wynurzenia leśnych dziadków, kłótnie i przepychanki zwaśnionych i nieznajomych prezesów ani smutne pieśni nad rzekomo umarłą branżą. Osobiście mam najzwyczajniej dość wszechobecnego przygenębienia. Zawsze było ciężko, nikt nie obiecywał że będzie lekko. Ja nadal robię swoje ponad 20 lat i wystarczy mi to za dowód, że robię to dobrze. Lubię poczyatć o samochodach, są nieodłączną częścią mojego zawodu i życia, bardzo proszę mi tego nie odbierać. Pozdrawiam, Jerzy.

Konto usunięte

Konto usunięte
11 marca 2015, 14:43

Leśny dziadek myli pojęcia. Nie ma z kim i o czym mówić. Warto przeczytać tekst ze zrozumieniem. Pozdrawiam

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.