Instruktor Roku 2014

/ /

Instruktor Roku 2014

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
16 czerwca 2014, 14:00 Instruktor Roku 2014

Ogólnopolski Konkurs INSTRUKTOR ROKU 2014 wygrał Mariusz Pierzynka reprezentujący Wałbrzych.

Drugie miejsce zajął Sebastian Wróblewski  z Krakowa. 

Trzecie miejsce na podium wywalczył Tomasz Zimnoch z Białegostoku.

Tytuł INSTRUKTORKI ROKU 2014 zdobyła Katarzyna Miliszewska.

http://www.l-instruktor.pl/aktualnosci/instruktor-roku-2014.html

Konto usunięte

Konto usunięte
16 czerwca 2014, 14:00

Tylko w Polsce stawki za godz. pracy instruktora są żenującą niskie, do tego jeszcze umowy śmieciowe, wysoka emerytura się szykuje!!! Dzięki PO!!!

Konto usunięte

Konto usunięte
28 lipca 2014, 11:24

TO nie wina PO tylko poprzedniego zarzadu Polskiej Federacji ,której rządy doprowadziły do ruiny OSk. Idziemy na dno.

Konto usunięte

Konto usunięte
18 sierpnia 2014, 21:08

Witam.W roku 2005 ukończyłam kurs na instruktora nauki jazdy,zdałam egzamin wewnętrzny,niestety nie podeszłam do państwowego .po latach chcę podejść do tego egzaminu nie wiem jednak jak zdobyć materiały do nauki.w urzędzie wojewódzkim proponują mi rozległy materiał - ogólnikowy,a mi zależy na materiałach typowo potrzebnych do egzaminu.czy ktoś z Was posiada takie materiały? chętnie odkupię .proszę o kontakt na adres mailowy jolanta.smykowska@wp.pl. z góry serdecznie dziękuję,będę wdzięczna. pozdrawiam .

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.