Kongres Instruktorów i Wykładowców Nauki Jazdy 2019

/ /

Kongres Instruktorów i Wykładowców Nauki Jazdy 2019

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
18 czerwca 2019, 21:49

Ciekawe ilu było instruktorów nauki jazdy i dlaczego np. ja nie zostałem zaproszony. Czy coś zmieni taki kongres będzie bezpieczniej na drodze instruktorzy będą lepiej uczyć egzaminatorzy będą no właśnie co będą... bardziej stresować zdających aby więcej kasy wpłynęło do WORD. Ludzie proszę zakasać rękawy i zabrać się za porządne szkolenie a nie wymyślanie czego co się nie sprawdzi ja takie zebrania pogaduszki kongresy itp.

Konto usunięte

Konto usunięte
19 czerwca 2019, 10:37

Kongresy są potrzebne, bo tam się robi poparcie dla idei. A idea jest słuszna i potrzebna. Trzeba odzyskać wpływy, uznanie i godziwe wynagrodzenie powiedzieli sobie byli dyrektorzy WORD. Tyle lat się to miało, a teraz nie dość, że miejsce zajmują partyjni kolesie, to chcą zabrać WORD-om wpływy z egzaminów i nadzór nad egzaminatorami. Na centralizację samorząd i znów ciepłe posadki dla najważniejszych graczy. Pomysł przedni no i te wpływy na wszystkich i wszystko co związane ze szkoleniem i egzaminowaniem. Gratuluje pomysłu. Masa to kupi.

Konto usunięte

Konto usunięte
19 czerwca 2019, 13:04

IJKLKongresy są potrzebne, bo tam się robi poparcie dla idei. A idea jest słuszna i potrzebna. Trzeba odzyskać wpływy, uznanie i godziwe wynagrodzenie powiedzieli sobie byli dyrektorzy WORD. Tyle lat się to miało, a teraz nie dość, że miejsce zajmują partyjni kolesie, to chcą zabrać WORD-om wpływy z egzaminów i nadzór nad egzaminatorami. Na centralizację samorząd i znów ciepłe posadki dla najważniejszych graczy. Pomysł przedni no i te wpływy na wszystkich i wszystko co związane ze szkoleniem i egzaminowaniem. Gratuluje pomysłu. Masa to kupi. po tym co tu wypisujesz widać wyraźnie że nie byłeś. zamiast tracić czas na brednie, rzuć okiem na materiały, zapytaj kogoś kto był, wyjmij kijek - sam wiesz skąd. skrzywdzony człowieku

Konto usunięte

Konto usunięte
19 czerwca 2019, 17:17

anonu Ja skrzywdzony dopiero zostanę, nie jestem. A kijek wyciągnij sam sobie, to być może ci ulży. Co ci się nie podoba w mojej wypowiedzi? Inne zdanie niż twoje, czy prawdziwa prawda o tym co się dzieje? Dlaczego odbierasz mi prawo do własnego zdania? Uważam, że to przemyślane działanie pewnego lobby, do którego być może i ty należysz. A może dajesz z siebie robić klakiera?To twoja sprawa i twój problem, ale wara ci od tego jaki jest mój stosunek do tego pomysłu. Mnie się to nie podoba i tyle. Zobacz na listę organizatorów, patronów i ostateczny cel. Nie mnie będzie to wszystko służyło.

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.