Problem z 250 na nauce jazdy

/ /

Problem z 250 na nauce jazdy

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
14 kwietnia 2015, 07:19 Problem z 250 na nauce jazdy

witam czy ktos z was mia,l problemy z nauczaniem na 250-tce. w krakowie szanowny pan w urzędzie stwierdził ze nie mozna uczyc na takim motocyklu i wogole to kto mi zrobił przegląd na naue jazdy (ybr 250). Wiem ze była interpretacja, że osrode ma posiadac do egzaminu wewnętrznego motocykle spelniajace warunki natomiast uczyc moze na czym sie podoba, co jest logiczne i rozsądne dla mnie. ale czy dla urzędnika ?

Konto usunięte

Konto usunięte
22 kwietnia 2015, 17:10

Daj namiary na tą interpretację. Chętnie poczytam.

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.