WORD Szczecin: pijany kandydat

/ /

WORD Szczecin: pijany kandydat

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
5 kwietnia 2017, 12:23

No proszę...zawiany poradził sobie z łukiem, a tu chcą likwidować, bo za trudny, tyczki latają jak oszalałe, a linie wiją się jak wąż.I wszystko podobno na trzeźwo.

Konto usunięte

Konto usunięte
5 kwietnia 2017, 17:05

@Robert Prokopiuk- Zamiast majaczyć po próżni sfanatyzowany miłośniku okradania ludzi przez tą instytucję to może czytaj uważnie co się już setki razy do ciebie pisało. Nie pisałem nigdy, że łuk jest za trudny, tylko, że egzamin jest niesprawiedliwy i jest w dużej mierze loterią. Chodzi głównie o niewyczute auto i brak możliwości zatrzymania się w celu dokonania poprawki co przeczy logice. No ale co w sumie wie taki człowiek o logice do którego nijak nie dotrą fakty ani cokolwiek takiego, co z logiką posiada coś wspólnego.

Konto usunięte

Konto usunięte
5 kwietnia 2017, 17:25

@Robert Prokopiuk- Dlatego też wspomniany z artykułu zdający mógł jak najbardziej zaliczyć rękaw nawet mając i 3 promile. Da się nawet to zrobić nic nie widząc z zamkniętymi oczami. Jest jakieś tam prawdopodobieństwo powodzenia. A teraz skup się solidnie i czytaj nadzwyczaj uważnie, bo kolejny już raz powtarzać nie będę: Zdający na egzaminie wsiada do nowego nieznanego sobie auta gdzie często może (choć jak się poszczęści to nie musi) występować inna czułość sprzęgła/hamulca! Zdający musi od razu wykonywać oceniane manewry. I może być nawet super kierowcą znający ruch drogowy jak własną kieszeń, a może oblać taki niby śmiesznie łatwy rękaw bo przez dużo czulszy hamulec niż miał w OSK zatrzymał się za wcześnie lub uderzył w słupek z obawy, że zatrzyma się za wcześnie.

Konto usunięte

Konto usunięte
5 kwietnia 2017, 23:49

Gościu miał wywalone na twoje żałosne biadolenie tylko wsiadł i machnął. I do tego pod wpływem. Hamulec mu nie przeszkadzał, sprzęgło też i samochód też mu nie przeszkadzał. Nie był pierdołą drogową. A niesprawiedliwie go skontrolowali...szuje jedne. Zgłoś do posła. Aha...a jak się nauczysz w końcu jeżdzić to też ci nie będzie nic przeszkadzało.

Konto usunięte

Konto usunięte
6 kwietnia 2017, 00:22

Balthier lub uderzył w słupek z obawy, że zatrzyma się za wcześnie.Nie każdy jest pierdołą drogową i w dodatku ślepą pierdołą drogową. Jak się obawiasz to kup "se" bilet miesięczny na KZ

Konto usunięte

Konto usunięte
6 kwietnia 2017, 05:24

Balthier...brak możliwości zatrzymania się w celu dokonania poprawki co przeczy logice... dobra, więc logicznie: po co poprawiać? oznacza to, że samochód zatrzymał się nie tam gdzie Ty chciałeś, ale tam gdzie on chciał. czyli koń mądrzejszy od jeźdźca. jeżeli podczas rzeczywistej jazdy będziesz chciał się zatrzymać przed przejściem dla pieszych i z jakiś powodów staniesz 1m w przejściu (a mogą tam być piesi), to powinieneś mieć możliwość poprawki? potrzeba będzie Ci również moc leczenia i wskrzeszania. Balthier...gdzie często może (choć jak się poszczęści to nie musi) występować inna czułość sprzęgła/hamulca! Zdający musi od razu wykonywać oceniane manewry... nie przesadzajmy, nikt na egzaminie nie wymaga się startu wspólnie z Vettelem czy Hamiltonem. rozumiem, że w zawodach motorowych są treningi, ale egzamin to nie F1 czy WRC.

Konto usunięte

Konto usunięte
6 kwietnia 2017, 20:40

Robert Prokopiuk.Nie każdy jest pierdołą drogową i w dodatku ślepą pierdołą drogową. Parafrazując: nie każdy instruktor jazdy jest pierdołą i w dodatku bezrozumną pierdołą. Rzecz w tym, że ów Niemiec prawo jazdy miał już od iluś lat i stracił je w Niemczech za jazdę pod wpływem alkoholu zaś w Polsce tylko je miał odzyskać, zdając powtórnie egzamin. A to oznacza, że miał już znaczne doświadczenie jako kierowca.

Konto usunięte

Konto usunięte
7 kwietnia 2017, 19:41

No właśnie..bezrozumną pierdoła,która nie potrafi czytać ze zrozumieniem, prawda ? W Niemczech podobno nie ma łuku-nowość dla gościa. Dalej...całkiem inny samochód, który zdaniem naszej forumowej pierdoły sprawia trudność nawet doświadczonym kierowcom. Poczytaj zanim zalejesz forum bezmyślną krytyką , aby tylko coś napisać. Napisz coś wartościowego.

Konto usunięte

Konto usunięte
8 kwietnia 2017, 02:23

@Robert Prokopiuk- Nie siej bałamutnego zamętu prymitywnego i nie próbuj udawać cwaniaczka, ponieważ poziom twojego wstecznictwa i tak zniweczy twoje prymitywne knowania prostackie.

Konto usunięte

Konto usunięte
8 kwietnia 2017, 06:16

Balthier...Dlatego też wspomniany z artykułu zdający mógł jak najbardziej zaliczyć rękaw nawet mając i 3 promile... chyba nigdy nie piłeś jeszcze alkoholu. możemy się spotkać, wlejemy w Ciebie tyle alkoholu, aby było 3 promile i zobaczymy czy będziesz w stanie ustać, coś powiedzieć lub utrzymać otwarte oczy.

Konto usunięte

Konto usunięte
8 kwietnia 2017, 07:06

Balthier Nie siej bałamutnego zamętu/quote]Proponuję zająć się swoim nierozgarnięciem. Ja tu tylko mam bekę z wróbla , który ma pretensje do całego świata,że orłem nie jest. Nierozgarnięty, niedouczony ale za to jakie aspiracje....musisz przyjąć do wiadomości,że nie możesz oskarżać całego świata za swoją pierdołowatość.

Konto usunięte

Konto usunięte
8 kwietnia 2017, 09:09

Robert ProkopiukW Niemczech podobno nie ma łuku-nowość dla gościa. W Niemczech PODOBNO nie jeżdżą łukiem tylko pod kątami: ostrym, prostym i rozwartym. Robert ProkopiukDalej...całkiem inny samochód, który(...) Skąd wiesz, że samochód był CAŁKIEM INNY? (źródło!) Robert ProkopiukPoczytaj zanim zalejesz forum bezmyślną krytyką , aby tylko coś napisać. Pomyśl zanim obrazisz kolejną osobę na forum. Robert ProkopiukNapisz coś wartościowego. A ty ocenisz wartość? Cyryl chyba nigdy nie piłeś jeszcze alkoholu. możemy się spotkać, wlejemy w Ciebie tyle alkoholu, aby było 3 promile i zobaczymy czy będziesz w stanie ustać, coś powiedzieć lub utrzymać otwarte oczy. Nie mierz ludzi względem siebie. Jeden przy 1 promilu będzie się zataczał, a inny przy 3 promilach wykona poprawnie slalom na wstecznym. Przykład z 2 promilami ----> http://40ton.net/mial-ponad-2-promile-alkoholu-za-kierownica-ciezarowki-do-nauki-jazdy-odbywajac-kurs-na-kategorie-c/ Inne przykłady ----> https://www.zdamyto.com/edu/aktualnosc/alkohol_na_egzaminie

Konto usunięte

Konto usunięte
9 kwietnia 2017, 00:58

W Niemczech nie ma zadania egzaminacyjnego potocznie zwanego łukiem. Nie dociera ? Samochód był inny, bo zazwyczaj egzaminacyjnymi pojazdami poruszają sie osoby zdające egzamin, a nie postronne osoby.Też za trudne do zrozumienia ? I jeszcze raz..ja nie mam zamiaru nikogo obrażać. Jesli piszę jednemu,że jest pierdołą drogową to jest. Widać. Jeśli piszę drugiemu,że nie ma bladego pojecia o zasadach prawa to nie ma. Widać. Jeśli tobie piszę,że zaśmiecasz tylko forum bzdetami i głupią chłopską filozofią to zaśmiecasz, co ci powyżej pokazałem. Tak więc zastanów się zanim ze mną zaczniesz, bo jesteś po prostu cienki bolek Takich to się wciąga jednym....

Konto usunięte

Konto usunięte
9 kwietnia 2017, 06:50

Nickt...Nie mierz ludzi względem siebie. Jeden przy 1 promilu będzie się zataczał, a inny przy 3 promilach wykona poprawnie slalom na wstecznym. Przykład z 2 promilami ...Inne przykłady ---->... nie bardzo się rozumiemy. widzę że nie rozróżniasz 1, 2 i 3 promile. 3 promile dla większości ludzi jest dawką śmiertelną. przytomność przy takiej dawce jest już sporym osiągnięciem, o wykonaniu jakichkolwiek manewrów nie ma żadnej mowy. oczywiście można by znaleźć pośród całej ludzkiej populacji kilka osób, które mogłyby przeżyć i nawet zachować przytomność, ale o skoordynowanych ruchach raczej nie ma mowy. chodzi mi tu o wiarygodność wypowiedzi. powiedzeniem, że w NBA gają zawodnicy powyżej 2m wzrostu jest OK, ale już mający 3 metry to już bujda. używanie przez autora tej wypowiedzi takich przykładów ma za zadanie podkreślenie słuszności jego przekonań, jednak niestety nie są prawdą.

Konto usunięte

Konto usunięte
9 kwietnia 2017, 10:38

Cyryl nie bardzo się rozumiemy. widzę że nie rozróżniasz 1, 2 i 3 promile. 3 promile dla większości ludzi jest dawką śmiertelną. przytomność przy takiej dawce jest już sporym osiągnięciem, o wykonaniu jakichkolwiek manewrów nie ma żadnej mowy. Rzeczywiście, nie bardzo się rozumiemy i dlatego poprzestanę tylko na kilku przykładach: --------> http://www.se.pl/wiadomosci/polska/alkoholowe-rekordy-najwieksza-ilosc-promili-najmlodszy-pijany-czlowiek-szok_315905.html ---------> http://www.moto3m.pl/ponad-36-promila-za-kierownica-rovera/ ---------> http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-4-promile-za-kierownica,nId,1382103 ---------> https://www.zycie.pl/informacje/artykul/13190,mial-3-promile-i-siadl-za-kierownica ---------> http://www.tvn24.pl/poznan,43/wrzesnia-pijana-prokurator-usiadla-za-kierownica-miala-2-5-promila,713763.html ---------> http://www.korsokolbuszowskie.pl/kat-154,a,817,cztery-promile-za-kierownica.html ---------> http://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/194562,Z-3-promilami-za-kierownica-tira-wpadl-tropiony-przez-swiadka.html ---------> http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/41801,Odpowie-za-3-promile-za-kierownica-i-lapowke.html ---------> http://telewizja.lukow.pl/11798/ponad-3-promile-za-kierownica/ A ilu innym udało się dojechać do celu bez badania?

Konto usunięte

Konto usunięte
10 kwietnia 2017, 03:11

@Cyryl- "3 promile dla większości ludzi jest dawką śmiertelną. przytomność przy takiej dawce jest już sporym osiągnięciem, o wykonaniu jakichkolwiek manewrów nie ma żadnej mowy" - Bzdury totalne!. Jadą mając nawet i 3,5 promila... Proszę bardzo... http://www.zielonanews.pl/mial-35-promila-alkoholu-i-kierowal-autem-5092/ , a nawet całe 4 promile... https://wirtualnyregion.pl/nowy-rekord-jechal-majac-4-promile-alkoholu/ , i to są tylko dwa przykłady z wielu. Nie znasz panie kolego ludzkich możliwości ;) Mało wiesz.

Konto usunięte

Konto usunięte
10 kwietnia 2017, 09:17

Przecież jest Pan tak pijany,że nie dałby Pan rady iść..-.dlatego jadę

Konto usunięte

Konto usunięte
10 kwietnia 2017, 20:37

Balthier@Cyryl- "3 promile dla większości ludzi jest dawką śmiertelną. przytomność przy takiej dawce jest już sporym osiągnięciem, o wykonaniu jakichkolwiek manewrów nie ma żadnej mowy" - Bzdury totalne!...Mało wiesz. podajesz odosobnione wypadki, ale jeżeli to bzdury, to proszę 10 ochotników, ja stawiam gorzałę (może być Finlandia, aby nie było podejrzenia kiepskiej jakości) i jeżeli 6 z nich przy 3 promilach utrzyma otwarte oczy lub przytomność zwracam honor. jeżeli zaliczasz się w większości ludzi - zapraszam jako pierwszego. przypominam, że aby dojść do 3 promili trzeba wypić ponad litr zwykłej wódki. oczywiście są indywidua wypijające więcej, ale nie jest to większość ludzi.

Konto usunięte

Konto usunięte
10 kwietnia 2017, 20:49

Cyryl podajesz odosobnione wypadki Odosobnione? :))) https://www.google.pl/search?client=firefox-b&biw=1015&bih=631&q=3+promile+za+kierownic%C4%85&oq=3+promile+za+kierownic%C4%85&gs_l=serp.12...0.0.0.8800.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c..64.serp..0.0.0.OzCrtihSHnU

Konto usunięte

Konto usunięte
10 kwietnia 2017, 23:03

Cyryl - ciut przesadziłeś z tym lytrem na 3 promyki... ;) http://www.kazdypromil.pl/alkomat/ - taki testerek wirtualny...mniej wiecej wg mnie dobrze skalibrowany. Co oczywiście nie zmienia faktu, że 3 promile to już za kółkiem może próbować ogarniać tylko taki co to na wlewie ciągłym funkcjonuje i stale nie schodzi poniżej 2 promili... organizm przyzwyczajony miesiącami/latami i taki dołyka ten 1 promil i chodzi tylko cyknięty...a ma 3... statystyczny człek przy 3 promilach wieziony nieprzytomny eRką na odtruwanie... ;)

  • 1 (current)
  • 2

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.