Do MORDu na próbę

/ /

Do MORDu na próbę

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
30 maja 2019, 15:06

Robert Prokopiuklubię cię mister P.I Twój OSK ma obowiązek zgłosić pojazd szkoleniowy, jeśli szkolisz na pojeździe WORD czy też MORD to Twój OSK ma obowiązek to zgłosić. Ufffffff dobrze że nie jesteś właścicielem OSK, co za ulga. Właściciel ma obowiązek zgłosić zmianę infrastruktury OSK, innymi słowy dodać pojazd do listy pojazdów OSK we właściwym starostwie. ZROZUMIAŁ? Szkole na pojeździe OSK na wordowskim placu. Pisałem. ROZUMIAŁ ? Też bym zgłaszał tak rażace łamanie prawa. Do dzieła. cytat z artykułu: "Podczas 25-minutowej jazdy kandydat wsiada do samochodu egzaminacyjnego będącego własnością MORD" ZROZUMIAŁ? Przeczytaj artykuł ponownie. Po co Pan tu się produkuje?

Konto usunięte

Konto usunięte
31 maja 2019, 10:48

Proszę Pana. W razie tak rażącego naruszenia prawa naprawdę nie rozumiem, co Pan tu jeszcze robi, zamiast już być w Starostwie, u Marszałka, w prokuraturze. Proszę podjechać pod dowolny WORD, gdzie taka usługa jest oferowana, porobić zdjęcia i donieść tam, gdzie potrzeba. O rezultatach Pana działalności zapewne wkrótce się dowiemy. Skoro według Pana jest to niezgodne z przepisami to na Pana miejscu ja bym nie odpuścił.

Konto usunięte

Konto usunięte
31 maja 2019, 10:49

Poza tym przypomnę,że w Warszawie nie ma obowiązku korzystać z pojazdu WORD. Można na OSK.

Konto usunięte

Konto usunięte
31 maja 2019, 22:27

artykuł dotyczy MORD Kraków a nie WORD księżyc. Pisz na temat albo zamilcz. Kogo obchodzi co Pan P. ******* w Wawce? Robert ProkopiukPoza tym przypomnę,że w Warszawie nie ma obowiązku korzystać z pojazdu WORD. Można na OSK.

______________
post moderowany

Konto usunięte

Konto usunięte
1 czerwca 2019, 13:04

Robert ProkopiukPoza tym przypomnę,że w Warszawie nie ma obowiązku korzystać z pojazdu WORD. Można na OSK. A co to kogo obchodzi w kontekście artykułu? W art. jest wyraźnie: na pojeździe WORD. Oczywiście dodajesz swoje 5 groszy, zmieniasz założenia i w efekcie zamiast o artykule piszesz o działalności Pana Prokopiuka. A rób sobie co chcesz, tylko nie próbuj na podstawie tego przypisywać innym czegokolwiek.

Konto usunięte

Konto usunięte
1 czerwca 2019, 13:06

Robert ProkopiukProszę Pana. W razie tak rażącego naruszenia prawa naprawdę nie rozumiem, co Pan tu jeszcze robi, zamiast już być w Starostwie, u Marszałka, w prokuraturze. Proszę podjechać pod dowolny WORD, gdzie taka usługa jest oferowana, porobić zdjęcia i donieść tam, gdzie potrzeba. O rezultatach Pana działalności zapewne wkrótce się dowiemy. Skoro według Pana jest to niezgodne z przepisami to na Pana miejscu ja bym nie odpuścił. Rażące naruszenie warunków prowadzenia OSK. Tylko tyle. Co ma do tego prokuratura? Mylisz prawo karne z administracyjnym? Prawnikiem to Ty nie jesteś.

Konto usunięte

Konto usunięte
3 czerwca 2019, 18:50

Proszę Pana. Po co się Pan tak denerwuje. Wszystkie WORDy w są w jednym kraju o nazwie POLSKA. Czy to istotne czy w Krakowie, Warszawie, lublinie ? Prawo jest dla nich wszystkich takie same. W Warszawie także można na pojeździe WORD. Jeśli to jest rażące naruszenie prawa to biegusiem do starostwa i zgłaszać. Zgłaszać, ponieważ zatajenie i zaniechanie tak karygodnego postępowania również podpada pod paragrafy. Skoro Pan wykrył ten niecny spisek to jest Pan zobowiązany powiadomić właściwe organy pod groźbą. Liczę na Pana.

Konto usunięte

Konto usunięte
4 czerwca 2019, 13:18

Robert ProkopiukProszę Pana. Po co się Pan tak denerwuje. Wszystkie WORDy w są w jednym kraju o nazwie POLSKA. Czy to istotne czy w Krakowie, Warszawie, lublinie ? Prawo jest dla nich wszystkich takie same. W Warszawie także można na pojeździe WORD. Jeśli to jest rażące naruszenie prawa to biegusiem do starostwa i zgłaszać. Zgłaszać, ponieważ zatajenie i zaniechanie tak karygodnego postępowania również podpada pod paragrafy. Skoro Pan wykrył ten niecny spisek to jest Pan zobowiązany powiadomić właściwe organy pod groźbą. Liczę na Pana. Ty to masz jakieś manie prześladowcze w związku z denuncjowaniem kolegów po fachu. Widzę doświadczenie jest. A więc, aby była ścisłość, to z wyjątkiem Pana P. wszyscy szkoleniowcy powinni zgłaszać pojazdy szkoleniowe do swoich starostw. "Prawo jest dla nich wszystkich takie same." jak już to takie samo, ale nie w tym rzecz, bo Pana P. to nie dotyczy :) I nie ma obowiązku wnikającego z wiedzy o popełnieniu przestępstwa czy też konsekwencji niezgłoszenia przestępstwa. To nawet nie wykroczenie, to niespełnienie warunków wykonywania działalności regulowanej. Ale to jakbym koniowi przez telefon tłumaczył. Obstrukcji Mr. P. ciąg dalszy.

Konto usunięte

Konto usunięte
4 czerwca 2019, 19:54

Panie Klonie. Skoro Pan uważa,że jest to działanie sprzeczne z prawem proszę to zgłosić, a nie wciskać komuś, że jest donosicielem. To jest mało merytoryczne.Nigdzie nie napisałem,że mój pojazd nie jest zgłoszony. Wymyślił to sobie Pan. Taka Pana "merytoryczna" dyskusja. Uważa Pan,że to niezgodne z prawem to prosze zawiadomić odpowiednie instytucje, a nie popisywać się na forum. Znowu Pan nie błysnął. Uważa Pan,że WORD działa niezgodnie z prawem ? Proszę to udowodnić.

Konto usunięte

Konto usunięte
5 czerwca 2019, 16:57

Robert ProkopiukNigdzie nie napisałem,że mój pojazd nie jest zgłoszony. napisał Pan, kilka postów niżej. Robert ProkopiukUważa Pan,że WORD działa niezgodnie z prawem ? WORD nic do tego nie ma. To kwestia OSK i jego starostwa nadzorującego. Znowu Pan błysnął...

Konto usunięte

Konto usunięte
6 czerwca 2019, 17:38

Prosze Pana. Wobec rażącego braku czytania ze zrozumieniem z Pana strony dalsza dyskusja chyba nie ma sensu. Prosze mi wskazać, gdzie napisałem,że mój pojazd nie jest zgłoszony. Pan zmyśla. Proszę zacząć działać w celu zapobieżenia tak rażącym naruszeniom prawa.

Konto usunięte

Konto usunięte
7 czerwca 2019, 11:24

Robert ProkopiukProsze Pana. Wobec rażącego braku czytania ze zrozumieniem z Pana strony dalsza dyskusja chyba nie ma sensu. Prosze mi wskazać, gdzie napisałem,że mój pojazd nie jest zgłoszony. Pan zmyśla. Proszę zacząć działać w celu zapobieżenia tak rażącym naruszeniom prawa. z powodu braku możliwości udzielenia merytorycznych odpowiedzi tak kończy dyskusję Pan P.

Konto usunięte

Konto usunięte
7 czerwca 2019, 15:12

Panie Klonie...prosze mi wskazać, gdzie napisałem,że mój pojazd nie jest zgłoszony. Oczywiście,że nie ma sensu dyskutować z Panem, gdy stawia Pan zarzuty bez pokrycia.Podaje Panu fakty, dowody, a Pan tylko kłamie i opluwa. Za taką "dyskusję" dziękuję.

Konto usunięte

Konto usunięte
7 czerwca 2019, 16:11

Robert Prokopiuk Uważa Pan,że WORD działa niezgodnie z prawem ? . Może i zgodnie z prawem. Ale Jaruzelski też wprowadził stan wojenny zgodnie z prawem i cała komuna działała zgodnie z prawem. Wsadź sobie to prawo wiesz gdzie. Ma być normalność przede wszystkim

Konto usunięte

Konto usunięte
7 czerwca 2019, 16:26

Balthier. Wsadź sobie to prawo wiesz gdzie. Ma być normalność przede wszystkim A co jest nienormalnego w usłudze WORD ? Jakie prawo mam sobie wsadzić ?

Konto usunięte

Konto usunięte
7 czerwca 2019, 23:03

BalthierRobert Prokopiuk Uważa Pan,że WORD działa niezgodnie z prawem ? . Może i zgodnie z prawem. Co to ma znaczyć MOŻE I ZGODNIE Z PRAWEM? Nie ma Pan pewności, powątpiewa? Czy to możliwe, by WORD-y łamały prawo? A o jakim prawie mówimy? O działalności egzaminacyjnej czy gospodarczej, bo to ta druga jest teraz priorytetem? Przecież dzisiejsi dyrektorzy nie maja pojęcia o zasadach ruchu. Ci nowi to działacze partyjni. Koncentrują się na zarabianiu. Czy taka rolę miały pełnić WORD i to na dodatek pod rządami samorządów, a nie państwa, w imieniu którego egzaminuje się kandydatów na kierowców? A czy na pewno szkolą i egzaminują zgodnie z prawem, skoro mamy kilka szkół rozumienia tego samego prawa, a egzaminowani wygrywają w sądach z egzaminatorami?

Konto usunięte

Konto usunięte
10 czerwca 2019, 15:22

OBSERWATOREX a egzaminowani wygrywają w sądach z egzaminatorami?Ale przy jakich absurdalnych orzeczeniach.

Konto usunięte

Konto usunięte
10 czerwca 2019, 17:01

Robert ProkopiukOBSERWATOREX a egzaminowani wygrywają w sądach z egzaminatorami?Ale przy jakich absurdalnych orzeczeniach.Absurdalnych i niezaskarżanych? Przecież skoro są absurdalne, to dlaczego egzaminatorzy pełniący zawód zaufania publicznego, wspierani przez swoje stowarzyszenie, przez społeczeństwo i ministerialnych urzędników uważani za znawców prawa drogowego w jego obowiązującej formie, nie zaskarżają wyroków? Dlaczego nie wykazują w sposób formalny, a nie w środowiskowych pyskówkach, błędów procesowych i nie przedkładają materiału do oceny przez Naczelny Sąd Administracyjny? Nie zależy im na reputacji, czy czują się bezkarni? A może cicho siedzą, by prawda o ich niewiedzy nie stała się powszechna? Jak to jest, że skoro wyroki są absurdalne, to w jednych WORD egzaminatorzy nie wymagają włączania lewego kierunkowskazu przed wjazdem na rondo z zamiarem jazdy na jego lewą stronę, a w drugich udają, że tego nie zauważają?

Konto usunięte

Konto usunięte
11 czerwca 2019, 20:50

OBSERWATOREX Jak to jest, że skoro wyroki są absurdalne, to w jednych WORD egzaminatorzy nie wymagają włączania lewego kierunkowskazu przed wjazdem na rondo z zamiarem jazdy na jego lewą stronę, a w drugich udają, że tego nie zauważają?Nie wiem, czy się nie odwołują. Nie mam wglądu w akta.

Konto usunięte

Konto usunięte
11 czerwca 2019, 23:43

Ciekawe pytanie dotyczące wiedzy egzaminatorów. Skoro wyroki sądów są absurdalne, to dlaczego w jednych WORD, zgodnie z tymi wyrokami, egzaminatorzy nie wymagają włączania lewego kierunkowskazu przed wjazdem na rondo z zamiarem jazdy na jego lewą stronę, a w drugich WORD uznają oba zachowania za właściwe lub udają, że tego czy egzaminowany włączył kierunkowskaz nie widzą? Z tego co mi wiadomo jest jedno prawo o ruchu drogowym, więc skąd tak różne zachowania?

  • 1
  • 2 (current)
  • 3

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.