Komentarze do programu "Jedź Bezpiecznie"

/ /

Komentarze do programu "Jedź Bezpiecznie"

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
19 lipca 2017, 07:52

Moderator wywalił wszystkie moje wpisy, bo były za bardzo merytoryczne i uzasadniały prezentowane zdanie. To że moje zdanie jest przeciwne do lansowanego "zamka Błyskawicznego" sygnalizowania w ruchu okrężnym, nie podoba się moderatorowi i dowolnie kasuje merytoryczne wpisy. To jest skandal żadne branżowe forum dla instruktorów !!!! Tu można przeczytać wpis na temat zamka https://www.youtube.com/watch?v=e5zyzfc-Qko&t=200s wpisał Jan Kowalski.

Konto usunięte

Konto usunięte
19 lipca 2017, 15:04

kopanModerator wywalił wszystkie moje wpisy, bo były za bardzo merytoryczne i uzasadniały prezentowane zdanie. To że moje zdanie jest przeciwne do lansowanego "zamka Błyskawicznego" sygnalizowania w ruchu okrężnym, nie podoba się moderatorowi i dowolnie kasuje merytoryczne wpisy. To jest skandal żadne branżowe forum dla instruktorów !!!! Tu można przeczytać wpis na temat zamka https://www.youtube.com/watch?v=e5zyzfc-Qko&t=200s wpisał Jan Kowalski.KOPAN, czyli PAN KOwalski kolejny raz wypisuje wymyślone przez siebie reguły. W Polsce są już znaki, na razie jako zalecenie, mówiące o jeździe na zamek. Ten znak nawet w Niemczech nie ma wpływu na ogólne zasady ruchu i nie wyłącza żadnego przepisu. To najnormalniejsze zmiana pasa ruchu UŁATWIONA przez płynne zrobienie luki między pojazdami do czego zobowiązuje w Niemczech znak. Nikogo się nie wyprzedza by wjechać przed niego, lecz jadąc ze stałą prędkością wjeżdża się za poprzedzający pojazd i tyle Panie Kowalski.

Konto usunięte

Konto usunięte
20 lipca 2017, 11:58

Nie masz bladego pojęcia o działaniu prawa, chcesz stosować przepisy dowolnie, który Ci pasuje ten se stosujesz. ----Nie masz pojęcia o zasadzie prawnej że szczegółowy przepis jest ponad przepisy ogólne.---- Gościu w Niemczech jest przepis szczególny regulujący zasadę zamka. Niemcowi nie wolno jechać inaczej jak na zamek. Nie ma zastosowania przepis o zmianie pasa, i inne przepisy które podałem !!!! Gościu w Polsce brak przepisu szczególnego odnośnie zamka więc OBOWIĄZUJĄ wszystkie przepisy które podałem, a rycie się obok kolejki jest łamaniem wszystkich tych przepisów.

Konto usunięte

Konto usunięte
20 lipca 2017, 12:17

kopanNie masz bladego pojęcia o działaniu prawa Skoro jesteś takim prawnikiem (?) to wyjaśnij dlaczego M. Dworak nie jest pociągnięty do odpowiedzialności prawnej za publiczne podżeganie do łamania prawa? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------PS Przyjmuję a priori, że znasz znamiona takiej formy zjawiskowej jaką jest podżeganie.

Konto usunięte

Konto usunięte
20 lipca 2017, 14:55

kopanNie masz bladego pojęcia o działaniu prawa, chcesz stosować przepisy dowolnie, który Ci pasuje ten se stosujesz. ----Nie masz pojęcia o zasadzie prawnej że szczegółowy przepis jest ponad przepisy ogólne.---- Gościu w Niemczech jest przepis szczególny regulujący zasadę zamka. Niemcowi nie wolno jechać inaczej jak na zamek. Nie ma zastosowania przepis o zmianie pasa, i inne przepisy które podałem !!!! Gościu w Polsce brak przepisu szczególnego odnośnie zamka więc OBOWIĄZUJĄ wszystkie przepisy które podałem, a rycie się obok kolejki jest łamaniem wszystkich tych przepisów.Po pierwsze ja SE niczego nie wymyślam. Kilka pasów ruchu obok siebie nie zmienia zasad ruchu, a jedynie zwiększa pojemność i przepustowość drogi. Także w Polsce niektóre pasy ruchu zanikają, że już nie wspomnę o pasach włączenia. Wszędzie tam zmienia się pas ruchu wg art. 22 ustawy. Wszystkich kierujących obowiązuje ogólna zasada ruchu zawarta w art. 3 ustawy. Część kierujących cechuje też empatia, świadomość ruchu i właściwa kultura jazdy powiązana aż nadto z kulturą osobistą. Znak ZAMKA stawia się na głównych ciągach komunikacyjnych w celu USPRAWNIENIA RUCHU na zwężonych odcinkach jezdni i dotyczy on jadących pasem ruchu KTÓRY NIE ZANIKA, zobowiązując ich do tworzenia w sposób płynny luk miedzy pojazdami by mogli w nie wjeżdżać zmieniający pas ruchu.

Konto usunięte

Konto usunięte
20 lipca 2017, 17:02

Podstawy prawa zna przedszkolak. Wie że z 5 przepisów tyczących danej sytuacji decydujący jest jeden. Przedszkolak nie może sobie wybierać dowolnie który przepis zastosować Dlaczego M Dworak nie jest pociągnięty ..... Przecież wiesz że żyliśmy w państwie teoretycznym, coś się zmienia - popłynie i Dworak. Ty ale dlaczego ciągniesz na boki. Weź problem na klatę odnieś się do meritum. Co wobec nauk Dworaka tracą moc przytoczone przeze mnie artykuły ??? Gdzie takie uregulowanie. Gadanie że w telewizorze powiedziały musi być racja nie interesuje mnie wcale, różne indywidua się tam wypowiadają i głupoty przeróżne opowiadają. Gościu Kodeks, artykuł i objaśnienie to ja rozumiem.

Konto usunięte

Konto usunięte
21 lipca 2017, 00:00

kopanPodstawy prawa zna przedszkolak. (...) Jesteś "Krasnalem" czy "Starszakiem"?

Konto usunięte

Konto usunięte
21 lipca 2017, 03:07

kopan Gościu Kodeks, artykuł i objaśnienie to ja rozumiem. A ja SE, wg twego slangu, myślę, że masz z tym jednak poważne kłopoty. A czyje to objaśnienia starasz się zrozumieć, skoro wszystko już wiesz i rozumiesz, no i wiesz, że wypowiadający się to indywidua?

Konto usunięte

Konto usunięte
21 lipca 2017, 11:53

No i towarzystwo się ożywiło, reakcja na bardzo poważne kwestie: zna przedszkolak , i indywidua. No ale Goście są dobrzy w te klocki więc się ochoczo wypowiadają. ---- Halo a co z tymi artykułami o które pytałem ? Wyprzedzając, omijając kolejkę - chociaż musi wjechać w to samo miejsce co stojący w kolejce, to jest bezbarwne działanie i nie szkodzi oczekującym na przejazd ? !!!!!. Proszę udzielić wyczerpującej odpowiedzi w oparciu o przepisy !!

Konto usunięte

Konto usunięte
21 lipca 2017, 19:23

Nowy odcinek 654 (czerwone światło) : https://www.youtube.com/watch?v=5C78KfeZ1Ak&t=0s Sankcja jest za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej a nie za przejazd na czerwonym !Dlaczego tak jest? ANO DLATEGO: Zastosowanie się do sygnalizacji świetlnej w pewnych warunkach prowadzi do przejazdu linii zatrzymania na czerwonym. Stosując się do żółtego nie interesuje mnie sygnał czerwony. Dlaczego no bo stosujemy się do sygnałów kolejno, zastosowałem się do żółtego i kropka. Prowadzący nie podaje jaka w tych miejscach jest prędkość dopuszczalna, to bardzo istotne, droga hamowania zależny od kwadratu prędkości. Przy 5 mamy 25 ale przy 7 mamy 49 dwa razy tyle !!!!

Konto usunięte

Konto usunięte
21 lipca 2017, 19:25

Po drugie sygnał żółty przed czerwonym jest wyświetlany przez 3 sek, zawsze, jego długość jest stała, nie zależy od dopuszczalnej prędkości. Zdjęcie pojazdu przekraczającego linię zatrzymania nie jest żadnym dowodem niestosowania się do sygnalizacji świetlnej !! Pod adresem http://www.prawko-kwartnik.info/kalku/wjazd-za-sygnalizator-czerwony.html znajdziecie kalkulator proszę się pobawić to wam się horyzonty rozjaśnią

Konto usunięte

Konto usunięte
22 lipca 2017, 08:53

Po zabawie kalkulatorem wychodzi że: jadąc z dop. prędkością 70 km/h będąc w odległości 93 m przed sygnalizatorem nie wyhamujemy bez gwałtownego hamowania. Więc nie hamujemy - wtedy przejeżdżamy linię zatrzymania na czerwonym po 1,78 sek od wyświetlenia czerwonego. Jest to prawidłowe zgodne z przepisami zachowanie. Zastosowałem się do sygnalizacji świetlnej !

Konto usunięte

Konto usunięte
24 lipca 2017, 09:32

KOPAN. Sprawdziłem. Przy 70 km/h, nawet na mokrym asfalcie czy betonie widząc żółty sygnał w odległości 100 metrów spokojne wyhamowuję, natomiast jadąc dalej, nawet przyspieszając przejadę na czerwonym. Na bardzo złej mokrej nawierzchni, kostce czy śniegu niestety nie wyhamuję i też wjadę na czerwonym, ale wtedy po prostu nie zachowuję należytej ostrożności i nie dostosowuję prędkości do stanu drogi i warunków atmosferycznych. Przy 50 metrach przed sygnalizatorem nawet przy śniegu, także hamując przejadę na żółtym, więc daj sobie spokój z chłopskim rozumem nazywanym przez ciebie logiką.

Konto usunięte

Konto usunięte
24 lipca 2017, 11:32

No to jakieś dziwne wyniki ci wychodzą! ---Przy mokrym asfalcie max opóźnienie 4,5 m/s2 ale przy mokrym betonie to 6,5 m/s2, więc widać że głupoty opowiadasz porównujesz nieporównywalne.!!! ---- Chłopie przy mokrym asfalcie jadąc z prędkością 70 km/h hamując nie intensywnie przejedziesz na czerwonym gdy jesteś w odległości od 58,3 do 109,3 m przed sygnalizatorem . ---- Chłopie nie opowiadaj głupot ! ---- Sprawdź dane które podałem i wynik- nie hamując przejeżdżasz po 1,78 sek od wyświetlenia czerwonego !!!! Wynik musisz sobie Chłopie wyliczyć.---- Kalkulator nie kłamie natomiast TY ????

Konto usunięte

Konto usunięte
24 lipca 2017, 16:03

KOPAN. Napisałem "przy mokrym asfalcie czy betonie" zamiast przy mokrym betonie, asfalcie" (7,5 m/s2) więc wystarczy pomyśleć i zauważyć, że niczego z niczym nie porównywałem. Na filmie był suchy asfalt więc pisanie o kłamstwie i głupotach źle świadczy o twojej osobowości . Potrzebujesz się w ten sposób dowartościować ? Rozumiem, w inny nie potrafisz! Współczuję. Swego czasu GDDKiA wystąpiła do MI o przedłużenie żółtego sygnału przy 70 km/h do 4 sekund i to jest jakiś pomysł.

Konto usunięte

Konto usunięte
24 lipca 2017, 20:26

PITERKOPAN. Napisałem "przy mokrym asfalcie czy betonie" zamiast przy mokrym betonie, asfalcie" (7,5 m/s2) więc wystarczy pomyśleć i zauważyć, że niczego z niczym nie porównywałem. Gościu co wpis to głupoty, od dawna ci to mówię, uzasadniam na czym bieżąca głupota polega. Ale to próżny trud tłumaczyć sadzącemu non stop głupoty !!! Wziąłem się za wyjaśnianie tych głupot z ostatniego wpisu sztuk PIĘĆ, ale po co jak Chłop nie kuma. Panu już dziękuję.

Konto usunięte

Konto usunięte
25 lipca 2017, 01:02

kopanPITERKOPAN. Napisałem "przy mokrym asfalcie czy betonie" zamiast przy mokrym betonie, asfalcie" (7,5 m/s2) więc wystarczy pomyśleć i zauważyć, że niczego z niczym nie porównywałem. Gościu co wpis to głupoty, od dawna ci to mówię, uzasadniam na czym bieżąca głupota polega. Ale to próżny trud tłumaczyć sadzącemu non stop głupoty !!! Wziąłem się za wyjaśnianie tych głupot z ostatniego wpisu sztuk PIĘĆ, ale po co jak Chłop nie kuma. Panu już dziękuję.Geniuszu który pozjadał wszystkie rozumy, lecz nie zdążył zjeść swego. Wiem, że masz wszystkich za durniów i wiem do czego zmierzasz, jednak to co piszesz i jak piszesz nie zasługuje na uwagę. Jesteś niestety prostakiem i jak ci zrobią zdjęcie, że przejechałeś na czerwonym, to jestem pewien, że przy takim sposobie narracji kalkulator ci nie pomoże.

Konto usunięte

Konto usunięte
25 lipca 2017, 13:26

Przestań się Eugeniuszu zajmować analizowaniem mojej osoby !!!! --- Twoja onaniza Mnie wynika z niemocy odparcia merytorycznych argumentów !! No poetą ani powieściopisarzem to nie jestem, ale nie o to tutaj chodzi. Natomiast merytorycznie to nikt z tutejszych orłów mi nie dorównuje. Wal ARGUMENTAMY !!! --- Nie onanizuj się ani mnię bo to brzydko.--------- Żeby Cię do końca przekonać że TV , Polcja się nie znają na przepisach to proszę policzyć sobie ile wlepiono mandatów po 500 zł i 6 punktów karnych - ZA NIC- za jazdę zgodnie z przepisami. http://krakow.tvp.pl/27663070/18012011 ----program nagrany w 2012 roku Tym razem kalkulator wpisz max opóźnienie 4,5 m/s2. Wspominałeś o próbie zmiany długości sygnału żółtego z 3 s na 4 s , no ale tę próbę to podjęli pojęcia nie mający że zastosowanie się do żółtego jest spełnieniem wymogów kodeksowych !!!!!

Konto usunięte

Konto usunięte
25 lipca 2017, 13:32

Tak żeś mnie tą onanizą zbulwersował że się rąbnąłem w szczególe program jest z 18.01.2011 Nr odcinka nie podają. PIETER merytorycznie, merytorycznie odpowiadaj.

Konto usunięte

Konto usunięte
26 lipca 2017, 08:28

kopanNatomiast merytorycznie to nikt z tutejszych orłów mi nie dorównuje No to się już nie dziwię tej zmasowanej i przemyślanej nagonki na środowisko.

  • 1
  • 2 (current)
  • 3

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.