20 tysięcy wychowanków

/ /

20 tysięcy wychowanków

W związku z przybierającą na sile falą nieparlamentarnych komentarzy pojawiających się w rozmowach pod artykułami, redakcja podjęła decyzję o zamknięciu forum dyskusyjnego L-instruktora.
Istniejące posty zostaną zarchiwizowane, treść będzie możliwa do przeglądania, nie będzie jednak możliwości kontynuowania dyskusji.
Autor Wiadomość

Konto usunięte

Konto usunięte
21 maja 2018, 13:38

Ceny kursów przybliżone do tych zachodnich? Czy Pan Mirosław ma świadomość, że na zachodzie zarabia się KILKUKROTNIE więcej? Nie mówiąc już o tym, że od np. samych Niemców słyszałem, że i tak dla nich jest w tym temacie drogo? W Niemczech ceny zrobienia PJ wahają się od 1500-2200 euro. Gdyby Polskie ceny się do tego zbliżyły to w Polsce PJ robili by chyba tylko dzieci zamożnych, PJ dla elit. Ale pomijając tą niedorzeczność.... faktem jest, że mimo to kursy w Polsce są zbyt tanie. Niech ceny zaczynają się od 2000 zł, ale pod jednym warunkiem....przystosowanie i zdawanie egzaminów na autach OSK tak jak to jest w innych normalnych krajach cywilizowanych.

Konto usunięte

Konto usunięte
22 maja 2018, 08:57

Ja myślę że Mirek w tym artykule jest wyrazicielem tego, co my wszyscy instruktorzy chcielibyśmy powiedzieć.

Konto usunięte

Konto usunięte
22 maja 2018, 11:08

Wspaniały jubileusz! Życzę powodzenia i wytrwałości w staraniach w poprawę kondycji OSK i oczywiście związanych z nimi instruktorów i wykładowców.

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.