Właczanie sie do ruchu a strefa ruchu

/ /

Właczanie sie do ruchu a strefa ruchu

Autor Wiadomość

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
23 września 2016, 21:34

I co z tego ,że na rondo ? Czy jest C-12 ? Jeśli nie ma to prowadzi na drogę o określonej geometrii. Nic więcej.Ty natomiast wszelkimi sposobami, najczęściej na swoim poziomie, czyli idiotycznymi usiłujesz ze SoRO zrobić kilka skrzyżowań. Prędzej świnia gwiazdy zobaczy. Popisałeś się po raz kolejny głupotą i teraz usiłujesz ściemniać.

OBSERWATOREX

OBSERWATOREX
23 września 2016, 23:25

Prokopiuk musisz koniecznie robić z siebie BŁAZNA? OBSERWATOREX. Wątek jest o włączaniu się do ruchu wyjeżdżających ze strefy ruchu (obszar) drogą wewnętrzną oznakowaną znakiem D-52 i D-53 (tak oznaczony obszar ma obowiązek mieć przynajmniej jedną drogę wewnętrzną) co ma często miejsce przy wyjeździe z parkingów przed wieloma supermarketami. Wyjazd jest często prowadzony właśnie na rondo. Czy tu jest mowa o rondzie o jakiejś określonej organizacji ruchu? Od kiedy RONDO musi mieć znak C-12? Rondo to okrągły lub owalny PLAC o dowolnej organizacji ruchu, a żaden plac nie jest w rozumieniu zasad ruchu jednym skrzyżowaniem. Nie ma w przepisach o ruchu drogowym nawet słowa RONDO wiec nie ma nawet jego definicji legalnej. Nie ma też ani w naszym ani w obowiązującym nas prawie stwierdzenia, że RONDO to pod względem zasad ruchu w całości jedno skrzyżowanie. Także twierdzenie, że RONDO to "skrzyżowanie o ruchu okrężnym" oraz, że znak C-12 to znak RONDO to pozbawione jakichkolwiek podstaw prawnych WYMYSŁY ignoranta.

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
24 września 2016, 23:19

A gdzie to przygłupie nasz napisane, że plac nie może być skrzyzowaniem ? Ciekawe kiedy zrozumiesz dlaczego w dyskusji do tej pory używałem terminu rondo. Nie dociera...jesteś naprawdę ciężkim przypadkiem.

OBSERWATOREX

OBSERWATOREX
26 września 2016, 12:10

Żaden plac i to niezależnie od jego organizacji ruchu a także skanalizowane wyspą środkową skrzyżowanie dróg zorganizowane wg zasad ruchu okrężnego (z jedynie okrężnie biegnącymi pasami ruchu) o czym oznajmia znak C-12 ze znakiem A-7 lub bez niego jak również takie z podporządkowanymi wszystkimi wlotami i pasami ruchu biegnącymi na wprost do wylotów (w Polsce bezprawnie znakowane znakami C-12) NIE JEST POD WZGLĘDEM ZASAD RUCHU (art. 2 ust. 10 ustawy PoRD) JEDNYM SKRZYŻOWANIEM. Nie ma takiego przepisu który by na to pozwalał.

ANTYKOPIUK

ANTYKOPIUK
27 września 2016, 10:08

Tematem jest włączanie się do ruchu a Prokopiuk znów o RONDACH. Jesteś Prokopiuk wyjątkowym cymbałem. Nie możliwe by takie indywiduum mogło być NSTRUKTOREM OSK. Jak można twierdzić, że jakikolwiek PLAC z oddalonymi od siebie wlotami i odcinkami przeplatania strumieni ruchu może być pod względem zasad ruchu w całości jednym skrzyżowaniem? Na jakim skrzyżowaniu wg art. 2.10 ustawy PoRD wolno zmieniać pasy ruchu? Należy zająć właściwy pas ruchu przed wjazdem na SKRZYŻOWANIE.

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
28 września 2016, 23:08

OBSERWATOREX(w Polsce bezprawnie znakowane znakami C-12) NIE JEST POD WZGLĘDEM ZASAD RUCHU (art. 2 ust. 10 ustawy PoRD) JEDNYM SKRZYŻOWANIEM. Nie ma takiego przepisu który by na to pozwalał.I tu jest sedno sprawy. Kwestionujesz obowiązujace prawo. Wbrew twojemu chciejstwu SoRO jak najbardziej odpowiada definicji skrzyżowania. Jest napisane SKRZYŻOWANIU w paragrafie 36....jeszcze nie dotarło przygłupie ?

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
28 września 2016, 23:13

ANTYKOPIUKTematem jest włączanie się do ruchu a Prokopiuk znów o RONDACH. Jesteś Prokopiuk wyjątkowym cymbałem. Nie możliwe by takie indywiduum mogło być NSTRUKTOREM OSK. Jak można twierdzić, że jakikolwiek PLAC z oddalonymi od siebie wlotami i odcinkami przeplatania strumieni ruchu może być pod względem zasad ruchu w całości jednym skrzyżowaniem? Na jakim skrzyżowaniu wg art. 2.10 ustawy PoRD wolno zmieniać pasy ruchu? Należy zająć właściwy pas ruchu przed wjazdem na SKRZYŻOWANIE. Zobacz kto zaczął o SoRO. Jeśli jest C-12 to czy ci się podoba czy nie to jest jedno skrzyżowanie.A jak jesteś ostatnią jałopą i nie ogarniasz skrzyżowania to sobie musisz podzielić jak osobnik z IQ na poziomie tępej siekiery. Przykro mi,że jesteś tak mało rozgarnięty. Mnożenie kont nic tu nie pomoże. Opary głupoty pozwalają łatwo rozpoznać. Jesteś zerem i zwykłym tchórzem, którego nie stać podpisać się pod swoimi wypocinami. Nie dziwię się.

ANTYKOPIUK

ANTYKOPIUK
29 września 2016, 00:19

Prokopiuk. Ciągle nie dociera do twojej pustej łepetyny, że tematem jest włączanie się do ruchu? Bredziłeś o RONDACH a teraz zaczynasz o czymś czego nie pojmujesz czyli o "skrzyżowaniu o ruchu okrężnym" które może ale wcale nie musi mieć żadnego związku z RONDEM. Ty nawet nie wiesz czym jest "skrzyżowanie o ruchu okrężnym" w rozumieniu zasad ruchu. Jesteś Prokopiuk wyjątkowym cymbałem skoro nie odróżniasz włączania się do ruchu na wjeździe z drogi wewnętrznej na drogę z pierwszeństwem od wjazdu z drogi podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem na skrzyżowaniu. Zauważyłeś, że na skrzyżowaniu jest jedna droga posiadająca jezdnię która się łączy lub przecina z inną drogą posiadającą jezdnię albo ta jedna rozwidla się przynajmniej na dwie drogi posiadające jezdnie. I ty masz czelność twierdzić, że na skrzyżowaniu nie ma dróg?

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
30 września 2016, 09:07

Polecam jeszcze raz sprawdzić, kto zaczął.Dalej..nie ma czegoś takiego jak wjazd z drogi wewnętrznej na drogę z pierwszeństwem. Może być również wjazd z drogi wewnętrznej na podporządkowaną.Nie masz o tym pojecia jak i wielu innych sprawach. Mam czelność twierdzić, że na skrzyżowaniu nie ma jednej drogi co usilnie lansujesz w wiadomym wątku. Natomiast jedno można stwierdzić z całą pewnością. Jesteś przygłupem.

ANTYKOPIUK

ANTYKOPIUK
30 września 2016, 11:07

Prokopiuk. Ty masz naprawdę poważne problemy ze sobą. To, że może być wjazd z drogi wewnętrznej na podporządkowaną nie wyklucza możliwości wjazdu z drogi wewnętrznej na drogę z pierwszeństwem. Istotą jest to, że nie jest to skrzyżowanie w rozumieniu zasad ruchu co usiłuje wytłumaczyć ci OBSERWATOREX. Skrzyżowanie wg art. 2.10 ustawy PoRD to miejsce na drodze w którym krzyżuje się ona z inną drogą łącznie ze wspólnymi powierzchniami powstałymi w wyniku tego współdziałania. Skrzyżowanie wg art. 2.10 ustawy PoRD tworzą przeważnie dwie drogi które przecinają, łącza się lub rozwidlają w jednym miejscu i w jednym poziomie co usilnie LANSUJE OBSERWATOREX i z czym trudno się nie zgodzić. Twój cynizm polega na tym, że to ty wmawiasz innym, że RONDO składające się z wielu takich skrzyżowań i mniejszych lub większych odcinków dróg między nimi (odcinki przeplatania) jest w całości pod względem zasad ruchu jednym SKRZYŻOWANIEM. Żegnam gdyż cokolwiek napiszesz po tym wpisie będzie jak zwykle bezwartościowym ujadaniem.

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
1 października 2016, 07:45

Czy ja gdziekolwiek pisałem, że droga wewnętrzna czy gruntowa tworzy skrzyżowanie ? To że czytanie ze zrozumieniem stwarza ci ból to już wiem. Po raz kolejny pisazę,że używałem określenia rondo dla szybszego pisania mając na myśli skrzyżowanie oznaczone C-12+A-7. Jak jesteś totalnym przygłupem i jeszcze tego nie załapałeś to nie moja wina. Czy do skrzyżowania nie może DODATKOWO dochodzić droga wewnętrzna, a do skrzyżowania nie będzie należeć ? Kiedy to pojmiesz przygłupie ?

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
1 października 2016, 07:47

ANTYKOPIUKŻegnam.Znowu kłamiesz. ZAraz się pojawisz pod kolejnym nickiem marnując czas zamiast się douczyć i zacząć w końcu logicznie myśleć i czytać ze zrozumieniem. Obawiam się,że idioty się nie pozbędziemy.

OBSERWATOREX

OBSERWATOREX
1 października 2016, 10:40

Robert ProkopiukANTYKOPIUKŻegnam.Znowu kłamiesz. ZAraz się pojawisz pod kolejnym nickiem marnując czas zamiast się douczyć i zacząć w końcu logicznie myśleć i czytać ze zrozumieniem. Obawiam się,że idioty się nie pozbędziemy. Masz rację. Jesteś z tego FORUM nieusuwalny szczególnie, że właściwie wypełniasz powierzoną ci rolę etatowego hejtera. Pozdrawiam robercik.

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
4 października 2016, 01:42

Etatowego tępiciela przygłupów.

KIBIC

KIBIC
4 października 2016, 11:31

Robert ProkopiukEtatowego tępiciela przygłupów.Czas więc na twego guru.

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
6 października 2016, 07:18

Na razie wystarczy Rysiu.

paragraf

paragraf
30 listopada 2016, 08:28

I nadal brak odpowiedzi na pytanie CZEŚKA - "A wyjazd z drogi oznaczonej Strefa Ruchu jest skrzyżowaniem?" Właśnie z tego powodu tu zajrzałem i nadal nie jestem pewien, czy wyjazd z drogi oznaczonej Strefa Ruchu jest skrzyżowaniem! Zadaję to pytanie z tego powodu: Znak oznaczający strefę ruchu stoi ok. 2 m od krawężnika drogi publicznej. W tym miejscu też kończy się chodnik, a dokładniej - skręca on pod kątem prostym przy rogu budynku. Czy parkując samochód PRZED tym znakiem (szer. samochodu do 2 m) i jednocześnie nie przekraczając optycznego przedłużenia krawężnika drogi publicznej parkuję na skrzyżowaniu? Sąsiad policjant twierdzi, że to już skrzyżowanie dróg, a ja uważam że to nie jest skrzyżowanie i że mogę parkować w tym miejscu.

Cyryl

Cyryl Instruktor Dołączył:
Kwi 29, 2016 14:44
  • 12
  • 861
  • 4
30 listopada 2016, 11:21

Robert Prokopiuk...Jeśli jest C-12 to czy ci się podoba czy nie to jest jedno skrzyżowanie... niby tak, ale nie do końca, bo są "skrzyżowania" oznaczone tym znakiem, jednak na kolejnych zjazdach jest inne pierwszeństwo - raz pierwszeństwo ma jadący po skrzyżowaniu C-12, a raz wjeżdżający, więc to trochę dziwne, że jedno skrzyżowanie, a pierwszeństwo nie dotyczy całego skrzyżowania, ale fragmentu.

Robert Prokopiuk

Robert Prokopiuk Dołączył:
Cze 16, 2013 23:09
  • 249
  • 1386
  • 0
30 listopada 2016, 14:43

Cyryl niby tak, ale nie do końca,.Jak sam napisałeś są to "skrzyżowania" wykreowane przez takich asów jak merdek vel....( 15 nicków). Zero znajomości oznakowania.

Dodaj wypowiedź

Twój komentarz został wysłany. Będzie widoczny na stronie po zaakceptowaniu przez Administratora.
Wystąpił błąd podczas dodawania komentarza.
Dodajesz komentarz jako Gość. Twój adres IP będzie zapisany do wiadomości administratora serwisu L-instruktor. Kontynuując zgadzasz się na ten warunek. Zaloguj się, aby Twój komentarz był od razu widoczny.

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.